Statek Pavlišovo, Blatiny – luxusní ubytování na Vysočině
 
STATEK
ÚVOD » STATEK

STATEK PAVLIŠOVO - ubytování na Vysočině

Společné prostory statkuVe společných prostorách statku naleznete větší kuchyň vybavenou lednicí s mrazákem, varnou deskou s elektrickou pečící troubou, profi myčkou na nádobí, chladícím boxem na nápoje, varnou konvicí a automatem na presso. Ubytování na Vysočině Vám jistě zpříjemní vína z Moravy a dobroty z udírny. Jídelnu se stylovými kachlovými kamny ocení každý, hlavně pak v zimním mrazivém období.

Původní zrekonstruované chlévyVychutnejte si večerní posezení u vína v původních zrekonstruovaných chlévech s klenutou klenbou a krbem, které navodí tu správnou a příjemnou atmosféru. Rodiče jistě ocení dětskou hernu s DVD přehrávačem, spoustou her a hraček, zvláště pak za deštivého počasí.

Venkovní dětské hřištěVenkovní prostory Statku Pavlišovo Vás jistě potěší. K dispozici je venkovní dětské hřiště ve vlastní oplocené zahradě se sadem, které zaujme děti natolik, že si každá z maminek bude moci v klidu vychutnat kávu a klid přírody Vysočiny. Součástí zahrady je venkovní ohniště s posezením, dvě přírodní jezera (koupací a okrasné) s malými rybkami a parkoviště. V uzavřeném dvoře statku je k dispozici zastřešený gril s posezením.

Relaxační zónaDopřejte si chvíle relaxace a pohody. Pro všechny hosty, kteří si k nám na statek přijeli odpočinout, je k dispozici relaxační zóna s velkou vířivou vanou a saunou s výhledem do zahrady. V zimním období jistě oceníte velký sušák na obuv a oblečení, který je součástí společné šatny. Užijte si v klidu a pohodlí ubytování na Vysočině. Na své si přijdou jak dospělí, tak i děti.

Statek není určen pro pořádání svateb, oslav a firemních akcí.

Psi nejsou povoleni Psi nejsou povoleni
Kouření není povoleno Kouření není povoleno
Přezuvky s sebou Přezuvky s sebou

Ubytování na Vysočině - fotogalerie